ATLAS ti محصولی قدرتمند برای انجام تحقیقات کیفی است. ما در عصر انفجار اطلاعات زندگی میکنیم. امروزه پیچیدگی داده ها بسیار بیشتر از گذشته است. سازمانهای علمی و پژوهشی، صاحبین مشاغل و تجار بزرگ دیگر با چند عدد و رقم و آمار کمی آسوده نمیگیرند. عصر حاضر، بیش از به رقم در آوردن داده ها، بیش از بصری کردن داده ها دنبال تحلیلهای و تفسیرهای کل نگر است که غالبا در علم آمار این نوع تحلیل و تفسیرها تحت عنوان تحقیقات کیفی خطاب میشود. پژوهشگران کیفی دنبال تفسیرهای کل نگر و آینده نگر هستند. در این شاخه از علم تمامی ارزشهای عددی آمیخته با یکدیگر هستند. اینجا صحبت از متغیرهای فردی و تک بعد نگری نیست.

اینجا همه ابعاد در کنار هم دیده میشوند. واقعیتها در پژوهش های کیفی غیر قابل تقسیم است و نمیتوان بدون کل نگری از روی اجزاء به کل رسید. گاهی اوقات تحقیقات کیفی را تحت عنوان مطالعه موردی یا Case Study تعریف میکنند که تاکیدش بر موارد است و نه بر جوامع و نمونه های مختلف. برای شاخه بررسی کمی ابزارهای مختلفی وجود دارد ولی در شاخه تحقیقات کیفی ابزارهای کمی وجود دارد که یکی از بهترینها در این حوزه نرم افزار ATLAS ti میباشد. این برنامه با هدف سیستماتیک کردن فرایند آنالیز داده های پیچیده و بدون ساختار ارائه شده است. در این برنامه داده هایی مانند متن، مالتی مدیا و داده های جغرافیایی و مکانی وارد میشوند و برنامه با ارائه قابلیتهای مختلفی سعی میکند تا داده های ساختار یافته و سازمان یافته ای را از انبوه اطلاعات بدون ساختار استخراج کند.

این برنامه باعث میشود شما اطلاعاتی را ببینید که در حالت عادی و با بررسی های کمی شاید قادر به مشاهده آن نباشید. این برنامه قادر است داده های استخراج شده را اولویت بندی کند، به آنها وزن بدهد و رابطه بین این داده ها را از طریق تکنیکهای گرافیکی به زیبایی نمایش دهد. این برنامه توسط محققین رشته های مختلف از جمله جامعه شناسی، هنر، معماری، ارتباطات، جرم شناسی، اقتصاد، علوم آموزشی، مهندسی، مطالعات انسان شناسی، مطالعات مدیریتی، بازاریابی، مدیریت کیفیت و … استفاده میشود. ATLAS ti تمامی اسناد و اطلاعات شما را اعم از یادداشتها، فایلهای صوتی، تصاویر، ویدیوها و … را نگهداری میکند.

ATLAS ti System Requirements

Supported operating systems:  Windows 7 SP1, Windows 8.0, 8.1 or Windows 10

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود ATLAS.ti_7.5.16

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۹۳ مگابایت