Atomineer یک اکستنشن بی نظیر برای XML Documentation در محیط ویژوال استودیو است. اگه برنامه نویس دات نت باشید قطعا به مستندات دات نت یعنی MSDN مراجعه کرده اید. دقت کرده اید که msdn تحت یک قالب مشخص و منظم شکل گرفته است؟ فهرست متدها؟ پارامترها؟ نام متدها، کلاسها و … . همه لینکها به صورت خودکار به یکدیگر لینک شده اند. وقتی نام متدی را در msdn جستجو میکنید تمامی Overload هایش نمایش داده میشود. این ساختار مرتب نتیجه داکیومنت درست کد توسط XML Documentation است. وقتی در ابتدای یک کلاس یا متد سه بار کاراکتر اسلش را میزنید (یعنی///) یک فرم خاص از کامنت ایجاد میشود که نام متد، پارامترهای ورودی و خروجی، نوع پارامترها، اکسپشنها و … را میتوانید وارد کنید.

اگر فرصت داشته باشید و تمامی این مستندات را به دقت و طبق راهنمای مایکروسافت انجام دهید. بعدا میتوانید با ابزارهایی کدهای خود را همانند msdn داکیومنت کنید و در اختیار دیگران قرار دهید. اما از آنجایی که پرکردن این فیلدها کار زمان بری است برنامه های مختلفی مثل Ghost Doc و Atomineer ارائه شده اند که ما در اینجا قصد معرفی ابزار کارآمد Atomineer را داریم. این اکستنشن قابلیتهای فراوانی را تدارک دیده است که به کمک آن میزان کامنت نویسی شما به حداقل میرسد.

برنامه به صورت هوشمندی کدهای شما را میفهمد و متناسب با آن قسمتهای مختلف کامنت را تکمیل میکند. به صورت در لحظه میتوانید خروجی نهایی داکیومنت را ببینید که این موضوع در یادگیری و همچنین تشخیص خروجی بهینه بسیار مفید است. برنامه نویسی دانشی مبتنی بر نظم و اصول است، حتی در نوشتن کامنتها نیز میتوانیم با رعایت نکاتی مثلا رعایت فواصل، تورفتگی ها و … کامنتهای زیبایی داشته باشیم طوری که کد را شلخته نشان ندهد. این برنامه کامنتهایی که تولید میکند بسیار منظم و شکیل هستند و شما تنها قسمتهای لازم را پر میکنید. این برنامه در نامگذاری ها، قالب بندی و استانداردهای کدنویسی کمک زیادی به شما میکند و سرعت داکیومنت نویسی را به صورت محسوسی افزایش میدهد مخصوصا اگر اهل داکیومنت کردن کد هستید و روی اصول و قواعد حساسیت دارید!

  •  ایجاد xml documentation با قالبهای مختلف داکسیجن، کیوتی، جاواداک و سایر قالبهای مشهور
  • تحلیل استاتیک کد و تغییر قسمتهای مختلف کد
  • خودکار سازی بخش اعظم فرایند کامنت گذاری کد
  • افزایش خوانایی کامنتها با قالبهای منظم و زیبا
  • امکان ساخت هیدر کامنتها برای تمامی فایلهای یک پروژه
  • سازگار با تمامی زبانهای دات نتی در ویژوال استودیو
  • سازگار با ورژن های مختلف ویژوال استودیو VS 2010, 2012, 2013, 2015
  • کپی به کلیپ بورد بدون بر هم خوردن قالب برای کپی در سایر برنامه مانند ورد
  • و …

VS 2010, 2012, 2013, 2015

فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود Atomineer_Pro_v9.30

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴ مگابایت