BCGControlBar for .NET کتابخانه ای کوچک و کارآمد برای طراحی رابطهای گرافیکی زیبا برای برنامه های دات نتی است. این کتابخانه به صورت ۱۰۰% با کدهای مدیریت شده با زبان C++/CLI نوشته شده است که برای تمامی برنامه های مبتنی بر دات نت ۲ و به بالا قابل استفاده است. این کتابخانه در واقع مجموعه ای از کامپوننتهای ویژوال آماده در خود جای داده است که با استفاده مناسب از آنها برنامه نویسان دات نت میتوانند محیط برنامه خود را زیباتر از پیش کنند. به عنوان مثال تمامی نوار ابزارهای آفیس ۲۰۰۰، xp,2003,2007,2010,2013 و ۲۰۱۶ در میان این کامپوننتها وجود دارد.

شما بدون نیاز به کدنویسی مجدد و صرف زمان زیاد برای طراحی و اشکال زدایی این نوار ابزارها و سری جدید نوارابزارهای مایکروسافت آفیس یعنی ریبون بارها میتوانید آنها را در برنامه خود استفاده کنید و تمرکز اصلی خود را بر روی منطق کد بگذارید. همچنین انواع نوارهای داک ویژوال استودیو ۲۰۰۵، ۲۰۰۸و ۲۰۱۰ , ۲۰۱۵ در این کتابخانه موجود است که بر اساس نیازتان میتوانید از آنها استفاده نمایید. کنترلهای دیگری نیز همچون نوار ابزاهای auto hide، تبهای MDI و … موجود است که در اینجا فرصت بررسی آنها وجود ندارد.

یکی از ویژگی های بارز BCGControlBar for .NET قابلیت سفارشی سازی بالای آن است که این موضوع را میتوان در جای جای کنترلهای ارائه شده مشاهده کرد. به عنوان مثال وقتی تولباری را به برنامه خود اضافه میکنید. تمامی قسمتهای آن، سایز، گروه بندی عناصر، فونت، رنگ نوشته ها، رنگ پس زمینه، وضعیت داک، auto hide و … قابل تغییر هستند. یکی دیگر از مزیتهای این کتابخانه، قابلیت یکپارچه شدن با محیط ویژوال استودیو است. بدین ترتیب کاربران ویژوال استودیو بدون زحمت اضافه ای به محض نصب کتابخانه میتونند از نوار ابزار، کنترلهای مورد نظر را به برنامه خود اضافه کنند.

BCGControlBar for .NET Compatibility:

Development Environment:

Microsoft Visual Studio 2005

Microsoft Visual Studio 2008

Microsoft Visual Studio 2010

Microsoft Visual Studio 2012

Microsoft Visual Studio 2013

Microsoft Visual Studio 2015

Operating System:

Windows 2000

Windows XP

Windows 2003 Server

Windows Vista

Windows 2008 Server

Windows 7

Windows 8

Windows 10

With .NET Framework 2.0 or higher

در طول نصب نیاز به یک پسورد دارید که در فایل Readme.txt همراه نرم افزار آمده است.

دانلود BCGSoft_BCGControlBar_for_.NET_4.1_Full_Source

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۳ مگابایت