دانلود نرم افزار Code4Ward Royal TS 3.2.9 Build 60630 Multilingual – ……. – …….

Royal TS نرم افزاری کارآمد جهت اتصال و مدیریت سیستم های ریموت است. با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید به کلاینت های Hyper-V و ریموت مبتنی بر پروتکل RDP ارتباط برقرار کنید. واسط گرافیکی این برنامه همانند اکسپلورر ویندوز طراحی شده است که این موضوع باعث تسهیل سوئیچ کردن بین سیستمهای مختلف خواهد شد. امنیت اتصال در این برنامه بسیار بالاست و تمامی نکات امنیتی در آن لحاظ شده است. اطلاعات اعتبار سنجی لاگینها در یک فایل rts ذخیره میشود که توسط ان میتوانید در سایر سیستمها نیز بدون زحمت اضافه به سیستمهای مورد نظر دسترسی داشته باشید.

Royal TS اطلاعات تمامی سیژنها اعم از جلسات فعال، قطع شده، نام کاربری هر کدام از آنها و سایر اطلاعات مورد نیاز را نمایش میدهد. برنامه را به گونه ای میتوانید تنظیم کنید که در هر بار ورود از شما پسورد درخواست کند و یا پسوردها ذخیره شوند تا در آینده به صورت خودکار به سیستم ها لاگین نمایید. همچنین شما قادر هستید تا مقادیر مشترک و پیش فرضی را تعریف کنید که در هنگام اضافه کردن سیستمهای جدید ناچار نباشید همه آنها را دوباره وارد کنید. به عنوان مثال اگر چندین ریموت کلاینت دارید که یوزر نیم و پسورد یکسانی دارند میتوانید یوزر و پس پیش فرض را در این قسمت تعریف کنید تا برای هر سیستم نیازی به وارد کردن مجدد این اطلاعات نباشد. همچنین در صورت نیاز میتوانید در حالت کنسولی نیز به کلاینت مقصد متصل شوید. گاهی اوقات نیازمند این هستید تا پورت پیش فرض RDP را به شماره ای دیگر تغییر دهید. در این برنامه این کار را نیز به سادگی میتوانید انجام دهید. Royal TS از دو حالت اتصال Embeded و یا باز شدن در پنجره جدید پشتیبانی میکند که هر کدام از آنها کاربردهای خاص خودشان را خواهند داشت.

Royal TS Compatibility:

NET Framework 4.6.1

Download the offline installer

Since V3.2 Royal TS requires the Visual C++ runtime libraries to run the internal TightVNC viewer. The installer will automatically download and install those packages for you. In case you are using the Royal TS zip file, you can download and install those files manually:

Download and install the VC++ 2015 Runtime

To use the PowerShell Module in Royal TS, PowerShell V4 or later is required.

فایلهای موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و سپس با استفاده از طلاعات موجود در فایل Readme.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود Code4Ward_Royal_TS_3.2.9_Build_60630_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۲۲ مگابایت


Posted in