TOSCA نرم افزاری قدرتمند برای تجزیه و تحلیل المان محدود(FEA) و دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) است. Tosca Fluid تا کنون تنها سیستمی است که برای بهینه سازی توپولوژی مسائل سیالات عرضه شده است. این برنامه از  ابتدایی ترین مراحل طراحی تا مراحل پایانی کار در بهبود طراحی در سیالات به صورت خودکار نقش موثری ایفا میکند. تنها با استفاده از این CFD Slover قادر خواهید بود انواع مسائل بهینه سازی سیالات را در یک محیط مجتمع انجام دهید و بر اساس پارامترهای مختلف خروجی های مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

Tosca Structure محصول دیگری است که برای بهینه سازی توپولوژی ها و سازه ها ارائه شده است و به همراه تعدادی از Slover ها همچون ANSYS, Abaqus, Permas, MSC.NASTRAN, NX.NASTRAN, MD.NASTRAN ارائه شده است. استفاده از Slover های مختلف باعث افزایش انعطاف پذیری کارکرد برنامه خواهد شد. این برنامه یکی از نرم افزارهای پیشرو در بهینه سازی سازه هاست. عملیات بهینه سازی تماما بر اساس استانداردهای شناخته شده در صنایع مرتبط صورت میگیرد.

این برنامه به کاربرانش اجازه میدهد تا در یک محیط یکپارچه با استفاده از ابزارها و قابلیتهای مختلف، طراحی قابل اعتماد و سبکی از کامپوننتها و سیستمهای مورد نیاز ارائه دهند. همچنین با استفاده از توانایی های بهینه سازی توپولوژیک این محصول خواهید توانست تا طراحی مفهومی خود را از همان مراحل ابتدایی به صورت بهینه طراحی کنید و بر اساس پارامترها و جزئیات مختلف عملیات بهینه سازی را تحت کنترل داشته باشید. TOSCA محصولی توانمند برای تجزیه و تحلیل المان محدود و دینامیک سیالات محاسباتی است که از پروژه های کوچک تا پروژه های پیچیده و چند رشته ای با دامین بسیار گسترده مورد استفاده قرار میگیرد. تعداد زیاد کاربران این محصول در سراسر دنیا میتواند دلیل خوبی بر کاربردپذیری بالای آن باشد.

Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Linux 64-bit ( SuSE Linux Enterprise 11, Red Hat Enterprise Linux 5.5 and above, Red Hat Enterprise Linux 6)

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack‌ را مطالعه کنید.

از ورژن‌ی ۲۰۱۷، این نرم‌افزار به‌صورت یک‌پارچه در مجموعه‌ی DS SIMULIA Suite ارائه می‌شود.

دانلود DS SIMULIA TOSCA 2017 Windows/Linux


دانلود DS SIMULIA TOSCA 2016 HF4

دانلود DS SIMULIA TOSCA 2016 HF4 Linux

دانلود DS SIMULIA TOSCA 2016 Doc

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

ورژن ویندوز: ۷۹۶ مگابایت

ورژن لینوکس: ۸۴۴ مگابایت

مستندات: ۲۳۷ مگابایت