دانلود نرم افزار Gemvision Matrix 8.0 – ……. – …….

Gemvision Matrix نرم افزاری متفاوت و کاربردی برای طراحی جواهرات است. امروزه کامپیوتر در تمامی جنبه های زندگی و در جای جای صنایع گوناگون نفوذ کرده است. در صنعت جواهرات و سنگهای قیمتی نیز تکنولوژی های رایانه ای به کمک کاربران آمده اند و بسیاری از فرایندهای کاری را تسهیل نموده اند. یکی از قسمتهای اصلی در صنعت جواهرسازی، طراحی محصول است. در این صنعت زیبایی و تنوع طراحی حرف اول را میزند. از طرفی طراحی جواهرات و سنگهای قیمتی به صورت فیزیکی کاری هزینه بر و مستعد خطاست. آیا بهتر نیست که ابتدا ایده ذهنی خود را در کامپیوتر طراحی کنیم و بعد از مورد پسند قرار گرفتن سراغ طراحی فیزیکی آن برویم؟ قطعا پاسخ شما مثبت است.  Gemvision Matrix نرم افزاری است که به همین منظور به بازار عرضه شده است.

این برنامه به شما اجازه میدهد تا در یک محیط زیبا و مرتب اقدام به طراحی جواهرآلات کنید. آنها را از زوایایی مختلف مورد ارزیابی قرار دهید. به صورت کاملا سه بعدی و رندر شده خروجی قابل لمسی را دریافت نمایید. همه این امور باعث بهبود فرایندهای کاری شما خواهد شد و بدون هیچ گونه هزینه مازادی میتوانید به کسب و کار خود رونق تازه ای ببخشید. این برنامه علاوه بر طراحی محاسبات جالبی را نیز انجام میدهد و در قالب گزارشهای دقیقی به شما ارائه میدهد. به عنوان مثال میتوانید وزن نگین و فلز به کار رفته را محاسبه کنید. ابعاد و حجم قسمتهای مختلف را محاسبه نمایید. برنامه برای رندرینگ از انجین قدرتمند V-Ray استفاده میکند که در گوگل اسکچ آپ و چندین نرم افزار سه بعدی ساز دیگر نیز استفاده فراوانی از آن شده است. همجنین کتابخانه ای از آیتمهای مختلف در برنامه تعبیه شده است که در راستای تسریع مراحل طراحی ارائه شده اند.

Gemvision Matrix Compatibility:

Processor

– Minimum: Intel i5 Quad Core 2GHz or higher

– Recommended: Intel i7 Quad Core, 2GHz or higher (Preferred for increased performance in rendering)

– Intel Xeon Series processors are not recommended.

Matrix is a very processor intensive program, so getting a fast processor is the best way to increase your performance. We do not recommend the i3 chipset for Matrix as they are only dual-core entry level processors in the ‘i series’, and are meant more for low-power mobile platforms. While you can find a suitable computer with an i5 chip, if you plan on doing a lot of rendering, animations, or multi-tasking, the i7 would be a better option.

RAM

– Minimum: 4GB

– Recommended: 8GB – 12GB or more

Matrix is a 64bit program that can use as much memory as your computer has available. Generally 8gb is plenty for most designers, however, if you plan on using your computer for more than just Matrix, more memory would be helpful.

Graphics Card (GPU)

– NVIDIA GeForce GTX with minimum 1GB of Video RAM

– Minimum: NVIDIA GeForce 700 Series (GTX 750, 850, 950)

– Recommended: NVIDIA GeForce 900 Series(GTX 960, 970)

– NVIDIA Quadro GPUs not recommended supported

Gemvision only recommends the GeForce Series of NVIDIA Graphics cards. Visit NVIDIA’s website for detailed descriptions of the various models. Please contact Gemvision technical support if you have any questions.

Operating System

– Supported Operating Systems for Matrix 8:

– (۶۴-bit) Windows Vista

– (۶۴-bit) Windows 7 Home Premium, Professional, or Ultimate

– (۶۴-bit) Windows 8/8.1 Standard, Pro, or Enterprise

– (۶۴-bit) Windows 10

Hard Drive

– Minimum: 250GB free main hard drive space

– Recommended: 250GB SSD with 1TB HDD

DVD Rom

Monitor Resolution

– Minimum: 1440 × ۹۰۰

– Recommended: 1920 × ۱۰۸۰ or higher

برنامه ها را به ترتیب شماره فولدرها نصب و استفاده کنید.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۵۲۰ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۵ گیگابایت


Posted in