دانلود نرم افزار HTML Component Library 3.63 for D5-D10.2 x86 – ……. – …….

HTML Component Library کتابخانه ای کراس پلتفرم و ۱۰۰ درصد نیتیو جهت پردازش و رندر صفحات html در دلفی است. بر خلاف سایر کتابخانه ای که اصطلاحا کتابخانه html نامیده میشوند این کتابخانه به صورت کامل قادر به رندر کردن HTML/CSS است و به صورت کامل از HTML 4.1 و CSS 3 پشتیبانی میکند (حتی تعدادی از تگهای html 5 هم ساپورت میشود). تمامی انواع جداول، سایه ها، ترزینشنها، انیمیشنها، تصاویر SVG، transform ها و … پشتیبانی میشود. این کتابخانه هیچ گونه وابستگی خارجی به سایر کتابخانه ها و یا اکتیو ایکس ندارد و به صورت خالص به زبان دلفی نوشته شده است.

این کتابخانه از استانداردهای مطرح html پشتیبانی میکند و قادر به تشخیص مارکاپ های نادرست میباشد. تگهای بسته نشده و یا اشتباه در ترتیب تگها را به راحتی تشخیص میدهد. فایلهای xml نیز به همراه پشتیبانی از XPath قابل پارز شدن هستند. در این کتابخانه میتوانید به کمک دستورات مختلفی عناصر Dom سند را استخراج کنید، این دستورات از جی کوئری نیز پشتیبانی میکنند. بخشی از کتابخانه برای رندر کردن فایلهای SVG یا وکتور در نظر گرفته شده است که کارایی بسیاری خوبی در این زمینه درارد.

کامپوننتهای گرافیکی VCL کارآمدی از جمله انواع لیبلها، لیست باکسها، کامبو باکسها، تب، چک باکس، دکمه های رادیویی، توضیحات بالنی و … در این کتابخانه وجود دارد که کاربردهای زیادی در ساخت برنامه ها خواهند داشت. سرعت رندرینگ این کتابخانه بالاست و به راحتی میتواند انواع فایلهای حجیم و اسناد سنگین را پردزاش کند. قابل ذکر است که این کتابخانه سازگاری کاملی با زبانهای راست به چپ و یونیکد دارد و با زبان هایی مثل فارسی و عربی مشکلی ندارد.

HTML Component Library Compatibility

Library supports all Delphi versions from ancient Delphi 5 to Delphi 10.1 Berlin. For Delphi XE4 – Delphi 10.1 Berlin all FMX platforms are supported – Win32/64, OSX, Android and iOS.

فایل Readme.txt را مطالعه کنید.

دانلود HTML_Component_Library_V3.63_for_D5-DX10.2_for_Win32

دانلود HTML_Component_Library_V3.63_for_DX10.1_for_Android

دانلود HTML_Component_Library_V3.63_for_DX10_for_Android

دانلود HTML_Component_Library_3.61_for_D10-D10.2_x86

دانلود HTML_Component_Library_3.61_for_D5-D10.1_x86

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۸ مگابایت