Intersoft Premier Studio یک جعبه ابزار کامل از کامپوننتهای دات نتی است. تاکنون برای پلتفرم دات نت و ابزارهای برنامه نویسی این پلتفرم مانند ویژوال استودیو محصولات جانبی مختلفی ارائه شده است، شرکتهای مختلفی کامپوننتها، کنترلها و کتابخانه های گوناگونی ارائه داده اند، مجموعه حاضر نیز یکی از بزرگترین مجموعه های کامپوننتی برای برنامه نویسان دات نت است. برنامه نویسان با دریافت این مجموعه بیش از ۵۰۰ کامپوننت مختلف در ۷ پلتفرم دات نت در اختیار خواهند داشت. برای هر یک از پلتفرمهای سیلورلایت، wpf، Asp.net ، برنامه نویسی موبایل و … کامپوننتهای مجزایی تهیه شده است که استفاده از آنها باعث تسریع کدنویسی خواهد شد.

Intersoft Premier Studio به همراه مستندات کامل، تورهای آموزش، کدهای نمونه و همچنین نمونه برنامه های تجاری ارائه شده است که این موضوع باعث میشود تا برنامه نویسان بتوانند با سرعت بالایی با روش استفاده از کامپوننتهای این مجموعه آشنا شوند. این محصول به صورت کامل از محیط برنامه نویسی ویژوال استودیو ۲۰۱۵ و Blend 4 پشتیبانی میکند. این ادغام و سازگاری باعث میشود تا بهترین تجربه کدنویسی را داشته باشید. در واقع برای استفاده از کامپوننتهای نیازی به رفرنس کردن و سایر کارهای جانبی نیست.

همه کنترلها و کامپوننتها با محیط ویژوال استودیو یکپارچه شده اند و شما همانند کتترلهای معمولی از انها استفاده میکنید. این ویژگی باعث افزایش بهره وری و تسریع توسعه برنامه شما خواهد شد. استفاده از کامپوننتها و کتابخانه های آماده مخصوصا آنهایی که توسط شرکتها و تیم های حرفه ای ارائه شده اند توصیه میشود، از این جهت که توسعه دهنده  آسودگی خاطر دارد که این محصول به صورت تخصصی توسط تیم توسعه دهنده پشتیبانی میشود و مشکلات آنها برطرف میشود. نیازی به نگرانی در مورد باگها و مشکلات موجود نیست. این مشکلات به محض گزارش به سازنده در اسرع وقت برطرف میشوند که شما با دانلود و جایگزینی ورژن جدید کامپوننت میتوانید نقصهای موجود در برنامه خود را بدون یک خط کدنویسی اضافه رفع و رجوع کنید.

 

فایل Readme.txt‌ در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Intersoft_Premier_Studio_2016_R1

دانلود Intersoft_Mobile_Studio_2016_R1

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۸۲ + ۷۲ مگابایت