دانلود نرم افزار MatchWare MindView 6.0.7996 Business Edition – ……. – …….

MindView نرم افزاری بسیار مناسب برای برگزاری جلسات طوفان فکری و ثبت و مدیریت ایده هاست. منظور از طوفان فکری جلسات هم اندیشی است که در آن چندین نفر بر روی یک ایده خام اولیه، یک چالش و یا موضوع خاص شروع به تفکر و ارائه راه حل ها و ایده های خود میکنند. معمولا در این جلسات هر کدام از اعضا ایده های ذهنی خود را بر روی کاغذ ثبت میکنند و در انتها با آنالیز همه ایده ها نتیجه گیری نهایی را پاکنویس میکنند. این روزها به لطف تکنولوژی و راه حلهای نرم افزاری گوناگون، بهتر است قبل از استفاده از روشهای متداول و سنتی چرخی در دنیای فناوری اطلاعات بزنیم شاید راه حل بهتری برای مشکل ما پیدا شود.

MindView یک راه حل مناسب برای جایگزین شدن و یا کمک به فرایند جلسات طوفان فکری است. در این برنامه حق اشتباه داریم. بی نهایت فضای خالی داریم. در هر نقطه ای میتوانیم بی نهایت ویرایش انجام دهیم. اینجا رنگها و تصاویر گرافیکی، ویدیو و صداها را نیز میتوانیم به ایده های فکری خود اضافه کنیم. امکان استفاده از کامنتها و توضیحات بیشتر در کنار ایده های ثبت شده وجود دارد. میتوانینم خروجی مورد نظر بگیریم و در نرم افزارهای آفیس مورد استفاده قرار دهیم. امکان ترکیب ایده های مختلف اعضا وجود دارد. امکان طبقه بندی ایده ها وجود دارد. میتوان طبقه بندی هایی را ایجاد کرد و ایده های مرتبط را در طبقه مربوطه قرار داد.

در این نرم افزار میتوانیم با جستجوی پیشرفته آن در بین تمامی ایده ها و مطالب ثبت شده جستجو کنیم. برای اجرایی کردن ایده های مختلف برنامه ریزی کنیم. اطلاعات را در جداول مرتبی به نمایش درآوریم و بسیاری از امکانات دیگر. کدام یک از این قابلیتها را میتوانیم بر روی کاغذ انجام دهیم؟ بعید به نظر میرسد که کاغذ روزی از تشکیلات سازمانی و زندگی ما انسانها حذف شود ولی کمرنگ نقش آن در آینده محتمل است. پس توصیه میکنیم از حالا هم پای تکنولوژی قدم بزنید تا از قافله عقب نمانید.

MindView Compatibility:

Windows® Vista, 7, 8.1, 10 or higher

– ۲۵۰ MB disk space

– Microsoft Office 2007 or newer 

با استفاده از Keygen‌ موجود در فولدر Crack‌ نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود MatchWare_MindView_6.0.7996_Business_Edition

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۲۶ مگابایت


Posted in