اگر مهندس مکانیک هستید، اگر طراح محصولید، فنی کار هستید و یا حتی دانشجو هستید و نیازمند انجام محاسبات فنی در شاخه تخصصی خود میباشید. و از طرفی نمیخواهید هزینه کنید (که البته در ایران منتفی است) و مهمتر از آن زمان زیادی برای نصب و کار کردن با نرم افزارهای سنگین وزنی همچون اینونتور برای رشته مکانیک، اتوکد برای نقشه کشی و سایر نرم افزار مهندسی صرف کنید. میتوانید از نرم افزار MITCalc به نحو احسن استفاده نمایید. این برنامه با گردآوری گسترده وسیعی از ابزارهای محاسباتی برای رشته های مختلف فنی مهندسی امکان انجام محاسبات روزمره را بسیار ساده میکند.

این برنامه تحت اکسل است و اگر با محیط اکسل کار کرده باشید کار کردن با این محیط را به دلیل آشنا بودن محیط بسیار آسان خواهید دید. MITCalc قادر است انواع محاسبات مرتبط با طراحی و ارزیابی را برای کارهای مختلفی از جمله: محاسبات مربوط به چرخ دنده ها از قبیل چرخ دنده های داخلی، خارجی، دندانه دار، چرخ دهنده های مخروطی، کرمی شکل، چرخ دنده های سیاره ای، محاسبات مربوط به تسمه پروانه، تجهیزات بلبرینگ دار، شفتها، اتصالات پیچ و مهره ای، محاسبات مربوط به انواع جوشها و سایر فرمولهای فنی را انجام دهد.

به کمک این برنامه امکان دسترسی به جداول مقایسه ای، مقایسه مواد مختلف و … را خواهید داشت که این امر باعث بهبود تصمیم گیری در انتخاب راه حلهای بهینه خواهد شد. رابط کاربری این برنامه که جای توضیحی ندارد چون وابسته به اکسل است و همانند آن محیطی ساده و قابل فهم دارد. علاوه بر این تمامی قسمتهای برنامه به صورت مفصل توسط راهنمای آنلاین برنامه توضیح داده شده است و با مثالهای ارائه شده به خوبی کاربرد تک تک فرمولهای محاسباتی و قسمتهای مختلف برنامه را درخواهید یافت. توصیه میکنیم اگر خواهان یک ابزار محاسبات مهندسی جمع و جور و همه کاره هستید MITCalc را یکبار امتحان کنید.

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود MITCalc_1.7

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۲ مگابایت