BETONexpress نرم افزاری کارآمد جهت طراحی، توسعه و آنالیز سازه ها است. مهندسین عمران و معماری میتوانند از طریق راه حلهای المان محدود و داینامیک این محصول انواع کارهای تحلیلی را بر روی سازه مورد نظر انجام دهند. با استفاده از این برنامه به سادگی میتوانید تمامی المانهای موجود در سازه ها بتنی را طراحی کنید. برای هر المانی اطلاعات و ابعاد اولیه را وارد میکنید، مشخصات مواد به کار رفته، ضخامت آنها، میزان بار حامل و … برنامه بر اساس این اطلاعات طراحی بهینه ای را برای ترکیب این المانها در کنار هم ارائه میدهد و همچنین سرحدهای فشار را نیز تعیین میکند.

ابعاد استفاده شده در این برنامه بر مبنای آیین نامه های اروپایی EN 1992-1-1:2004 میباشد. طراحی سازه های بتنی، بتنی تقویت شده، قواعد عمومی و قواعد ساخت و ساز نیز بر مبنای یورو کد ۷ یعنی EN 1997-1:2004 میباشد. طراحی تکنیکی، قواعد عمومی و تحلیل ژئوتکنیکی فونداسیون و دیوارهای حائل بر مبنای EN 1990:2002 است. استانداردهایی نیز برای ترکیبات بار و تستهای استرس و تحلیل شرایط بحرانی وجود دارد که در برنامه به آنها پی خواهید برد. تمامی استانداردها بر مبنای آخری یورو کدها در این برنامه پیاده سازی شده است لذا شما از بابت طراحی استاندارد سازه آسودگی خاطر خواهید داشت.

شما همچنین میتوانید ظرفیت دالهای بتنی، میزان قدرت و استحکام تیرآهنها و ستونهای بتنی تقویت شده با الیاف پلیمری را نیز محاسبه نمایید. بعد از طراحی و انجام تحلیل های لازم به راحتی میتوانید نقشه دقیق به همراه جزئیات و اطلاعات آنها را در قالب نقشه های CAD تهیه کنید و در سایر نرم افزارهای تخصصی بر روی جزئیات طراحی نقشه فعالیت کنید. ترکیب قدرت تحلیلی این برنامه و توان نرم افزارهای نقشه کشی باعث شده است تا این برنامه به گزینه ای بسیار مناسب برای مهندسین عمران و معماری تبدیل شود. BETONexpress محیط ساده ای دارد و تمامی مقادیر از طریق کنترلهای گرافیکی وارد میشود. در هر بخش از پروژه میتوانید اصلاحات لازم را انجام دهید و مجددا تحلیل انجام دهید. تمامی ابعاد و زوایا به صورت کاملا مشخص بر روی نقشه گرافیکی نمایش داده میشود و در همان قسمت میتوانید مقادیر را بر طبق نیازهای خود تغییر دهید.

Windows 7, 8 , 8.1 , 10

فایل Readme.txt در فولدر Crack را ببینید.

دانلود RUNET_BETONexpress_17.01.2017

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۵ مگابایت