دانلود نرم افزار Schneider Electric Vijeo Citect 7.40 x86 + SP1 – ……. – …….

Vijeo Citect محصولی توانمند جهت طراحی سیستم های اسکادا است. اسکادا یا دقیقتر SCADA سامانه کنترل و نظارت بر پروسه های صنعتی عظیم همچون خطوط انتقال انرژی، کنترل سیستمهای مکانیکی و الکترومکانیکی، کنترل راکتورهای هسته ای، رانشگرهای فضایی و … است. در واقع پروسه های صنعتی هر چه بیشتر پیچیده تر میشوند، نظارت و کنترل بر آنها گسترده تر و حساستر میشود. برای بهبود فرایند کنترل این سیستمها سامانه های اسکادا به صورت نرم افزاری و به صورت یک ایستگاه مرکزی داده ها، وضعیت سیستمها و سکان کنترل آنها را در اختیار متخصصین قرار میدهند. این سیستمهای کنترلی را میتوان بر مبنای تبلتهای HMI و یا بر روی PLC های صنعتی طراحی، پیاده سازی و مستقر کرد.

یکی از نرم افزارهای معروف در این زمینه Vijeo Citect است. نرم افزاری که در سال ۱۹۷۳ توسط یکی از شرکتهای جزء در زیر مجموعه Alfa Lavval استارت زده شد و مدتی بعد به دلیل استقبال زیاد صنایع مختلف از این نرم افزار قول صنعتی جهان یعنی Schneider Electric تصمیم بر خریدن این شرکت میگیرد. در حال حاضر مسئولیت توسعه و پشیتبانی از این محصول در اختیار شرکت مطرح شده میباشد. در این محصول شما میتوانید در یک محیط گرافیکی ساده پروژه های خود را تعریف کنید. اینجا میتوانید پنجره های گرافیکی، دستگاه های ورودی و خروجی، پورتهای اطلاعاتی، هشدار دهنده ها، چراغ های نشان دهنده وضعیت، کنترلها و ولوم های تغییر مقادیر و … را قرار دهید. و سپس در سایر نرم افزارهای موجود در این محصول اقدام به برقرار کردن ارتباط بین این کنترلها و داده های مرتبط با آنها کنید. برنامه محیط ساده ای دارد و برای تمامی نرم افزارهای زیر مجموعه راهنمای کاملی دارد که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید به آن مراجعه کنید.

Vijeo Citect Compatibility

  1. Windows Vista SP2
  2. Windows 7
  3. Windows 8
  4. Windows Server 2008 SP2
  5. Windows Server 2008 R2 SP1
  6. Windows Server 2012

It supports both x86, and x64.

System requirements (minimum):

  1. CPU 2 GHz or faster RAM 2 GB for the client and for the server 4 GB, 160 GB of free disk space, 64 MB of video

System requirements (recommended):

  1. CPU 3.2 GHz or faster (if the server is 4 cores), RAM 4 GB for the client and 8 GB for the server, 250 GB disk space, 128 MB of video

این نسخه نیازی به کرک ندارد.

نصب ابزارها حتما باید با استفاده از Launch.exe انجام شود.

برای نصب OPC Factory Server نام پوشه OFS v3.50 را به OFS v3.40 تغییر دهید.

این نسخه در ۱۰ خرداد ۹۶ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و تست شده است.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۷۹۹ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۷۸ گیگابایت


Posted in