Scrivener نرم افزاری قدرتمند جهت ساخت و قالب بندی محتوای متنی برای کاربران سیستم عامل مکینتاش است. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که تمرکز نویسنده را بر روی نویسندگی جلب میکند تا در نوشتن متون و اسناد طولانی درگیر مشکلات ویرایش و قالب بندی متن نباشند. با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید ابتدا به ساکن متن مورد نظر خود را در برنامه تایپ کنید و با خیال راحت در انتهای تایپ و بعد از انجام غلط گیری املایی و نگارشی شروع به قالب بندی محتوا کنید. اینجاست که Scrivener به کمکتان می آید.

این برنامه همانند ورد قابلیتهای ویرایشی گسنرده ای دارد که از تکرار توضیحات خودداری میکنیم. گذشته از امکانات ویرایشی با استفاده از این برنامه میتوانید چندین سند متنی را در قالب یک سند واحد ترکیب کنید. این ویژگی کاربردهای زیادی دارد. به عنوان مثال شاید در در حال نوشتن کتاب، مجله، گزارشی هستید و هر بخش را به صورت مجزا در سندی نوشته باشید. شاید در پایان کار نیازمند ترکیب کردن و یکپارچگی مطالب باشید. اینجا تنها با چند کلیک میتوانید این اسناد پراکنده را با هم ادغام کنید و سند نهایی را تولید کنید.

یکی دیگر از قابلیتهای منحصر به فرد این برنامه امکان یادداشت برداری و ساخت فلش کارتهای اطلاعاتی است. این یعنی در هنگام انجام تحقیقات میتوانید به جای جمع آوری اطلاعات بر روی فیش های کاغذی همه آنها را در این نرم افزار وارد کنید و در انتها جمع بندی آنها را در قالب گزارشی مجزا ارائه دهید. گاهی اوقات بالاعکس میخواهید متنی طولانی را به قسمتهای کوچکتر تقسیم کنید. اینجا نیز Scrivener کارایی خود را نشان میدهد. با طی کردن چند مرحله کوتاه میتوانید این کار را انجام دهید. در هر جایی از متن میتواند برای یادآوری لیبلهای رنگی بگذارید و در آینده با توجه به آن لیبلها کارهای تکمیلی را برای ویرایش متن انجام دهید.

Scrivener Compatibility:

Processor: 1GHz

RAM: 1GB

Hard Disk: 100MB

Additional Requirements: none 

برای ورژن نصبی ویندوز فایل Readme.txt در فولدر Crack‌ را ببینید.

دانلود Scrivener_1.9.5_Multilingual

دانلود Portable_Scrivener_1.9.7.0

دانلود Scrivener_2.8.1.2_Multilingual_MacOSX

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۸۶ مگابایت