SendBlaster نرم افزاری توانمند جهت ارسال ایمیلهای گروهی و تبلیغات ایمیلی است. با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید انواع لیستهای خبری و ایمیلی را راه اندازی و مدیریت کنید. برنامه همچنین از یک سرویس ابری برای ردیابی ایمیل ها برخودار است که به واسطه آن شما میتوانید گزارش لحظه به لحظه ایمیلهای ارسال شده را مشاهده کنید و با ابزارهای در دسترس کمپین تجاری خود را بهبود ببخشید. بسیاری از راه حلهای مشابه به صورت اینترنتی و وب بیس ارائه شده اند که معمولا با دریافت هزینه های ماهانه نیز همراه هستند.

به کمک این برنامه میتوانید در محیط آشنای دسکتاپ ویندوز کمپینهای تبلیلیغاتی خود را ایجاد و مدیریت کنید. این راه حل سریعتر، امن تر و دسترس پذیرتر است. یک ایمیل تبلیغاتی بایستی جذابیتهای بصری داشته باشد طوری که کاربر در یک نگاه بتواند به آن جذب شده و از طریق آن به وبسایت ما مراجعه کند. این برنامه ابزارهایی در اختیار شما قرار میدهد که به کمک آن میتوانید ایمیلهایی زیبا طراحی کنید. قالبهای آماده فراوانی وجود دارد که شما میتوانید بر اساس سلیقه خود یکی را انتخاب و در صورت نیاز شخصی سازی کنید.

تمامی قالب ها به صورت موضوع بندی شده در دسته های مختلف مرتب شده اند و دسترسی به یک قالب مناسب کار دشواری نخواهد بود. امروز ثابت شده است که ارسال ایمیلهای تبلیغاتی بایستی با اجازه گیرنده صورت بگیرد، که این کار معمولا از طریق ساخت فرمهای اینترنتی و ثبت نام کاربران صورت میگیرد. برای این قسمت نیز برنامه امکاناتی در اختیارتان قرار میدهد که به کمک آن میتوانید فرمهای ثبت نام اینترنتی زیبای طراحی و بر روی سایت خود قرار دهید. و در نهایت هر راه حل ایمیل مارکتینکی نیازمند تحلیل و آنالیز پیشرفت کار است. این ابزار در کنار Google Analyctic به شما اجازه میدهد تا بفهمید کاربران شما ایمیل را مطالعه کرده اند یا خیر، آیا محصول خاصی را از طریق آن ایمیل خرید کرده اند، درصد عضویت کاربران در کمپینهای فروش شما چقدر بوده است و سایر رفتارهای قابل پیش بینی کاربران.

SendBlaster Compatibility

Windows 98SE/ME/NT4/2000/2003/XP/Vista/7/8 (administrator account needed when supported by os) (No Mac support for the moment)

Microsoft Internet Explorer 5.5 or higher

۵۰ MB of available hard-disk space

۱۲۸ MB of RAM

۱۶٫۰۰۰ colors or more video card

Internet connection

فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود SendBlaster_Pro_Edition_4.1.3_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۱ مگابایت