دانلود نرم افزار SimpleMind Desktop Pro 1.15.0 Build 4997 + Portable – ……. – …….

SimpleMind نرم افزاری جالب جهت برگزاری جلسات طوفان فکری است. با دوستان خود نشسته اید و بر روی ایده های مختلف بحث میکنید. هر کسی نظرش را میگوید، شما به دلایلی ایده او رد میکنید و ایده جدید دیگری را مطرح میکنید. بر سر چالشها بحث میکنید. نکات مهم را یادداشت میکنید. اما کجا؟ بر روی کاغذ این کار شدنی است ولی محدودیتهای فراوانی دارد مثلا نمیتوانید یک تصویر را ضمیمه اطلاعات کنید، نمیتوانید فایل صوتی در مورد ایده را ذخیره کنید، نمیتوانید به راحتی ویرایشهای لازم را انجام دهید.

با استفاده زا SimpleMind همه این مشکلات حل میشود. شما یک صفحه بی نهایت وسیع در اختیار دارید. هر یک از اعضای تیم همفکری شما ایده ای مطرح کرد فورا وارد برنامه میکنید. سایر اعضا وقتی در رابطه با ایده مطرح شده، موضوعات دیگری مطرح میکنند میتوانید آنها را به ایده مطرح شده ارتباط دهید، میتوانید چالشها را ثبت و ضبط کنید. میتوانید فایلهای صوتی، تصویری را نیز به عنوان اطلاعات مرتبط ذخیره کنید. امکان استفاده از فونتها و رنگهای مختلفی را دارید که بر روی کاغذ این کارها غیر ممکن و یا لااقل دشوار و زمانبر است.

در هر لحظه میتوانید چینش اطلاعات ذخیره شده را بر روی صفحه تغییر دهید. میتوانید یک موضوع را از یک شاخه به شاخه دیگر منتقل کنید. امکان دسته بند مطالب مطرح شده وجود دارد. به راحتی امکان جستجوی تمام متن در محتوای ذخیره شده وجود دارد. از هر قسمت میتوانید پرینت بگیرید و در نهایت این برنامه یک محل مناسب برای ثبت ایده ها و مطالب مطرح شده در طوفانهای فکری است. واسط گرافیکی برنامه بسیار ساده و به دور از پیچیدگیهای غیر ضروری طراحی شده است و اعضا میتوانند به صورت گروهی نیز با برنامه کار کنند و در نهایت تمامی ایده ها در یک مکان مرکزی با هم ترکیب شود.

SimpleMind Desktop for Windows runs on Windows Vista, Windows 7, Windows 8 and Windows 10 desktop.

فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود SimpleMind_Desktop_Pro_1.15.0_Build_4997

دانلود SimpleMind_Desktop_Pro_1.15.0_Build_4997_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

 


Posted in