دانلود نرم افزار Statgraphics Centurion 17.2.0 x86/x64 – ……. – …….

Statgraphics Centurion نرم افزاری قدرتمند برای آنالیز داده ها، بصری سازی داده ها، مدلسازی و پیش بینی های آماری است. این برنامه با دارا بود بیش از ۲۳۰ روش مختلف از مدلهای آماری ابتدایی گرفته تا پیچیده ترین مدلهای آماری را میتواند محاسبه کند و بر مبنای مدل، آنالیز بسیار دقیقی ارائه دهد. این نرم افزار اولین برنامه آماری برای برای پلتفرم PC بود و برای اولین بار مدلهای گرافیکی را وارد محاسبات آماری کرد. سازندگان این برنامه ابتکارهای زیادی برای کاهش عملیات و وظایف کاربر ارائه کردند و امروز این برنامه در جایگاهی است که اکثر افرادی که با آمار سر و کار دارند با آن آشنا هستند.

یا استفاده از این محصول میتوانید هر حجمی از داده ها را وارد برنامه کنید و با روشهای مختلفی آنها را آنالیز کنید. داده ها را در جداول مختلفی سامان دهی کنید و نمودارهای اطلاعاتی بسیار دقیقی از آنها تهیه کنید. برنامه با تخمین مناسبی میتواند فاکتورهای مختلقی را در مدلهای آماری پیش بینی کند و میزان صعود و نزول آن را در دراز مدت بیان کند. به راحتی با این برنامه میتوانید تحلیلهای واریانسی مورد نظر را انجام دهید. انواع توزیع های آماری مهم از جمله توزیع های دوجمله ای، چند متغیره، توزیع خی دوی پرسون، توزیع پواسون و سایر موارد را میتوانید با وارد کردن مقادیر مورد نظر و تعیین فاکتورهای مورد نیاز محاسبه کنید.

یکی از مهمترین قسمتهای برنامه های آماری بخش گزارش ها است. نتیجه تمامی محاسبات ما به صورت گزارشهایی خلاصه و مرتب ارائه میشود. یک گزارش خوب ثمره تمامی محاسبات آماری ما است. این برنامه در بخش ساخت گزارشها بسیار توانمند ظاهر شده است و شما میتوانید انواع گزارشهای آماری را به سادگی تهیه کنید. نمودارهای آماری را نیز میتوانید در گزارشها لحاظ کنید. این نمودارها انواع مختلفی دارند و بسته به نوع داده ها میتوانید مناسبترین نمودار را انتخاب نمایید.

OS: MS Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP

فایلهای موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود Statgraphics_Centurion_17.2.00_x86

دانلود Statgraphics_Centurion_17.2.00_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

ورژن ۳۲ بیتی: ۱۳۹ مگابایت

ورژن ۶۴ بیتی: ۱۴۷ مگابایت


Posted in