دانلود نرم افزار Systools SQL Recovery v6.1 – ……. – …….

Systools SQL Recovery نرم افزاری مفید جهت تعمیر دیتابیسهای SQL Server آسیب دیده است. دیتابیسهای Sql معمولا با فرمت MDF و NDF ذخیره میشوند. این فایلها نیز همانند سایر اقسام فایلها ممکن است در حین دانلود از طریق اینترنت، در هنگام انتقال از رسانه های مختلف، حملات بدافزارها و سایر دلایل خراب شده باشند و قابل دسترس نباشند. نکته اصلی اینجاست که SQL Server و یا سایر برنامه هایی که این فرمت اطلاعاتی را باز میکنند با مشاهده کوچکترین خرابی حتی در حد فقدان یک بایت و یا کوچکترین آسیب دیدگی در هیدر فایل پیغام خطا صادر میکنند و شما نمیتوانید لااقل مابقی اطلاعات سالم فایل را در اختیار بگیرید.

Systools SQL Recovery برنامه ای است که ادعا میکند قادر به تعمیر این فایلهاست. این برنامه میتواند انواع دیتابیسهای MDF, LDF در ورژن های مختلف SQL Server از ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۴ را بازیابی کند. برنامه به محض دریافت فایل آسیب دیده به صورت کامل ساختار و محتوای آن را اسکن میکند و در نتیجه اگر آسیب دیدگی خیلی زیادی نباشد با درصد موفقیت بالایی میتواند اطلاعات مورد نظر را در قالب یک دیتابیس تمییز و سالم ارائه دهد. این نرم افزار با یونیکد هم سازگار است لذا شما میتوانید دیتابیسهای فارسی را هم با استفاده از این ابزار تعمیر کنید. در پایان عملیات قادر خواهید بود دیتابیس تعمیر شده را به صورت مستقیم به محیط SQL Server اکسپورت کنید.

  • امکان بازیابی انواع دیتابیسهای خراب از ورژن های مختلف sql server 2000 تا ۲۰۱۴
  • رابط گرافیکی ساده و مختصر
  • امکان بازیابی انواع تریگرها، رولها، فانکشنها، جداول، پروسیجرهای ذخیره شده و…
  • امکان بررسی و اسکن دیتابیسهای اولیه و ثانویه در کنار هم (MDF و LDF به صورت همزمان)
  • امکان اکسپورت مستقیم دیتایبسهای تعمیر شده به نرم افزار SQL Server
  • امکان ذخیره سازی اسکیما و یا اسکیما و اطلاعات با هم
  • پشتیبانی از دیتاتایپ های مختلف از جمله xml اسکی و یونیکد

Pentium II 400 MHz, 64 MB RAM, Minimum 10 MB Space

inME,WinNT 3.x,WinNT 4.x,Windows2000,WinXP,Windows2003,Windows Vista,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Business Windows7

فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود Systools_SQL_Recovery_v6.1

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶ مگابایت


Posted in