Veeam One نرم افزار توانمند جهت مدیریت و نظارت بر ماشین های مجازی است. با استفاده از این برنامه میتوانید انواع ماشین های مجازی اعم از VMWare و یا Hyper-V، vSphere را به صورت کاملی زیر نظر بگیرید. میزان فشار بر منابع آنها را رصد کنید. صحت عملکرد و وضعیت سلامتی ماشینها را کنترل کنید. حسن استفاده از این برنامه جلوگیری از انتشار مشکل در لحظه وقوع است. به عنوان مثال در یک دیتاسنتر مدرن ممکن است بیش از صدها ماشین مجازی همزمان در حال خدمت رسانی باشند. ممکن است یکی از سیستمهای مجازی به دلایلی بیش از حد منابع مصرف میکند و بدون دلیل بر سایر سیستمهای تاثیر سوء میگذارد. در این شرایط در صورت وجود یک داشبورد مدیریتی و مشاهده وضعیت جاری ماشینهای مجازی به سرعت میتوان مشکل را پیدا کرد و اقدامات مناسب جهت حل مشکل اتخاذ کرد.

این برنامه ابزاری تحت عنوان Capacity Planner دارد که به کمک آن متخصصین میتوانند به صورت هوشمندانه و بهینه منابع را بین سیستمها به اشتراک بگذارند و مدیریت کاملی در این رابطه داشته باشند. در قسمت تنظیمات برنامه میتوانید هشدارهای امنیتی را تنظیم کنید تا به روشهای مختلفی اطلاع رسانی شود. در قسمت گزارش میتوانید گزارشهایی کامل از وضعیت کنونی سیستمها دریافت کنید. این قسمت را میتوانیم به گونه ای تنظیم کنیم که گزارشات در بازه های زمانی مشخصی ارائه شوند. قابل ذکر است اگر از محصول بکاپ گیری شرکت Veeam نیز استفاده میکنید. از داخل همین برنامه میتوانید فرایند بکاپ گیری را زیر نظر داشته باشید و بکاپ های تهیه شده را مشاهده کنید. برنامه از ظاهر گرافیکی مناسبی برخوردار است و تمامی امکانات آن در دسته بندی های مرتبی قرار گرفته اند. در صورت ابهام در هر قسمت میتوانید با مراجعه به راهنمای برنامه کسب اطلاع کنید.

Veeam One Compatibility:

CPU: modern x64 processor (minimum 4 cores). Using faster multi-core processors improves data processing performance.

Memory: 8 GB RAM (minimum), 16 GB (recommended). Using faster memory (DDR3) and remote SQL Server improves data processing performance.

Hard Disk Space: 700 MB for product installation and sufficient disk space for SQL Server and Veeam ONE database (if installed locally).

فایل Readme.txt‌ در فولدر Crack در داخل فایل ISO را مطالعه کنید.

دانلود Veeam ONE 9.5

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۳۴ مگابایت